| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Διασύνδεση | Σειριακή/παράλληλη διεπαφή |
| Συνολικές Διαστάσεις | 58,70×38,50×4,50 (εξαιρείται το μήκος FPC) |
| IC | ST7567 |
| Ενεργή περιοχή | 66,52 (Π) x33,24 (Υ) |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Οπίσθιος φωτισμός LED (συνήθως λευκός ή μπλε) |
| Διασύνδεση | ΜΚΥ |
| Μέγεθος οθόνης | 80,0 (Π) X 54,0 (Υ) Χ 9,7 (Β) |
| Ελεγκτής Ic | ST7567 |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμο (ασπρόμαυρο) |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V ((Τυπική τιμή) |
| Τσιπ ελεγκτή | ST7565R |
| Τύπος πολωτήρα | μεταβλητικός |
| Σύνδεσμος διεπαφής | 8080 MCU Interface OR 6800 MCU Interface OR 4-Line SPI διεπαφή |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | Κάθετη λωρίδα RGB |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Ενεργή περιοχή | 61,56(H)x109,53(V) |
| Μέγεθος οθόνης | 4,3 ίντσες |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 (προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 4,3 ίντσες |
| Αριθμός καρφιτσών | 45 καρφίτσες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Συνδεσιμότητα | Συμπλήρωση (προσαρμόσιμη) |
| Εικόνα αφής | - Όχι. |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 220 Cd/m2 |
| Διαστάσεις | 105.5 (Δ) mm x 67,2 (Η) mm x 3,95 (Δ) mm |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
|---|---|
| γωνία θέασης | Στις έξι. |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Εικόνα αφής | - Όχι. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60°C |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | IPS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Συνδεσιμότητα | Rgb |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Διασυνδέομαι | RGB 24bit |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οδηγός IC | ST7262 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (°C) | -20 ~ 70 ℃ |