| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά καταναλωτικά, έξυπνα φορητά κ.λπ. |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Ψήφισμα | 480 x 480 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |
| Χρωματιστά | 65 χιλ. |
|---|---|
| Εξέταση | 6:00 |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Μέγεθος ορατής περιοχής | 43.2mm × 57.6mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| Υλικό | TFT |
|---|---|
| Διεπαφή TFT | RGB |
| Πίσω φωτισμός φωτεινότητα | 300 CD/M2 |
| Pixel Pitch | 219(H) x 225(V) |
| Αριθμός κουκκίδων | 1280(RGB)*120 |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλη η γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42,72 (Π) x 59,46 (Υ) x 2,34 (Τ) |
| Φωτεινότητα | 400 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Σύνδεση | Plug-in |
| Επαφές | COG+FPC |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 6 η ώρα |
| Αριθμός κουκκίδων | 128x64 κουκκίδες |
| Τρόπος πολωτή | Μεταβιβαστικός |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Μέγεθος προβολής | 26.355x 25.33 mm |
| Τύπος προϊόντος | FSTN Θετικό |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Μέγεθος εμφάνισης | 50,0 (L) X 40,0 (Π) X 4,1 (Τ) mm |
|---|---|
| Σχέδιο οδήγησης | 1/96 Duty Cycle, 1/10 Bias |
| Ανάλυση οθόνης | 160*95 |
| Διασύνδεση | MPU (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μέγεθος Va | 47,0 (L) X 30,0 (Π) mm |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
|---|---|
| Λάμψη | 180 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 6:00 |
| Μέγεθος ενότητας | 79,05 (L) X 35,2 (Π) X 8,04 (Υ) (mm) |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED οπίσθιος |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
|---|---|
| Χρώμα φώτων πίσω | Πράσινο Backlight |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Ψήφισμα | 128x64 |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED οπίσθιος |