| Kleuren | 65K. |
|---|---|
| Het bekijken | 6:00 |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Grootte zichtbare oppervlakte | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Overzichtsgrootte | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| Materiaal | Tft |
|---|---|
| TFT-interface | RGB |
| Achterlicht Lichtsterkte | 300 CD/M2 |
| Pixelhoogte | 219(H) x 225(V) |
| Aantal stippen | 1280(RGB)*120 |
| Schermgrootte | 4 inch |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle gezichtshoeken ((80/80/80/80) |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | MIPI |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Kijkhoek | 12 uur |
|---|---|
| Afmetingen | 42,72(B) x 59,46(H) x 2,34(T) |
| Schuilplaats | 400 Cd/m2 |
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Verbinding | Plug-in |
| Contactor | COG+FPC |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Algemene afmetingen | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Grootte bekijken | 26.355 x 25,33 mm |
| Producttype | FSTN positief |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Bestuurder IC | ST7701S |
|---|---|
| Weergavetype | Normaal zwart |
| Kijkhoek | ALLE |
| Maat | 3,0 duim |
| Touchscreen | Nee |
| Uiterlijk formaat | 50,0(L) X 40,0(B) X 4,1(T) mm |
|---|---|
| Rijschema | 1/96 inschakelduur, 1/10 bias |
| Schermresolutie | 160*95 |
| Interface | MPU (kan worden aangepast) |
| Va-maat | 47,0(L) X 30,0(B) mm |
| Weergavegrootte | 128x64 pixels |
|---|---|
| Helderheid | 180 cd/m2 |
| Kijkhoek | 6:00 |
| Modulegrootte | 79,05(L) X 35,2(B) X 8,04(H) (mm) |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Groene Backlight |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Oplossing | 128x64 |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |