| Naam | LCD-segmentdisplaymodule |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Zwart |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur |
| Plicht | 1/8 |
| Vop | 3V |
| Kijkhoek | 3 uur |
|---|---|
| VA-maat | 50,5(B)* 88,5(H) mm |
| Actief gebied | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Display -technologie | LCD |
| Schuilplaats | 160 CD/M2 |
| Schermgrootte | 1,44 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Aanraakscherm | Nee |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| naam | TFT-LCD-paneel |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| kijkhoek | Vrij |
| Type scherm | Vlak |
| naam | TFT-LCD-touchscreen |
|---|---|
| Bestuurder IC | ST7775R |
| LCM-Type | 4.3 inch TFT+CTP+PCB-3 |
| kijkhoek | 12 uur |
| Werkspanning | 3.3V |
| naam | tft capacitieve touchscreen |
|---|---|
| Tooth | Capaciteit |
| Zichtrichting | 12 uur |
| Verlichting | 350 cd/m2 |
| Type | LCD touchscreen |
| Naam | TFT LCD Touchscreen |
|---|---|
| Actief gebied | 48.60*64.80mm |
| Helderheid | 300nits |
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Connectiviteit | HDMI, VGA |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Weergavetype | Tandwiel |
| Lichtbron | Wit LED |
| PINN -nummer | 26 PENNEN |
| Kijkhoek | 6 uur |
| naam | 256X64 SSD1322 OLED-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Type | AMOLED-LCD |
| Bestuurder IC | SSD1322 |
| Weergave | AMOLED |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |