| Modulegrootte | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Oplossing | 480x800 |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Interfacetypen | MIPI (aanpasbaar) |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Pin -nummer | 40 pin |
| Oppervlakteluminantie | 500 cd/m2 |
| Verbinden | ZIF FPC 46 mm |
| Schermtype | TFT |
| Weergavegrootte | 4 inch |
|---|---|
| Interface | RGB+SPI |
| Pin -nummer | 40 pinnen |
| Verbinding | ZIF |
| Aanraakscherm | Zonder aanraking, (met optionele CTP) |
| Naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| Aanraakscherm | NEE |
| Het bekijken | Volledige weergave |
| Aantal pinnen | 24 pinnen |
| Kleurbereik | RGB 100% |
| Oppervlakkelucht | 450/cd |
|---|---|
| LCD -maat | 2,1 duim |
| Product | 1.3 inch TFT LCD-scherm |
| LCD -resolutie | 480x480 punten |
| Overzichtsdimensie | 69,19-71,74*2,45 mm |
| Naam | LCD-scherm met 7 segmenten |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Weergavetype | HTN negatief, transmissief |
| Operationele temp | 0 tot 50 ℃ |
| Driver IC | AIP31621E |
| naam | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting | 450 cd/m2 |
| LCD-type | a-Si de actieve matrijs van TFT |
| Aantal stippen | 240x (RGB) x320 |
| naam | 2.9 inch LCD scherm |
|---|---|
| Kleurdiepte | Monochroom |
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot 60 graden Celsius. |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Schermgrootte | 128x64 |
| Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| Type | LCD-scherm |
| Richting bekijken | Alle |
| Kleur | Volledige kleur |
| touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| oplossing | 320x480 punten |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |