| Schermgrootte | 2 inch |
|---|---|
| FPC-verbinding | 26 pinnen |
| technologie | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Totale afmetingen | 38,5*52,05*2,6mm |
| Weergavekleur | 16.7 M |
|---|---|
| MAAT | 13,3 inch |
| Actief gebied | 293.76 x 165,24 (mm) |
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Helderheid | 250 cd/m² |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Maat | 1,3 inch |
| touchscreen | Aangepast |
| Technologie | Tft |
|---|---|
| touchscreen | CTP/RTP |
| AA-formaat | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Pixelarrangement | RGB-strook |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Bedrijfsspanning | 3,3V |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interfacetypen | SPI |
| Technologie | LCD-scherm |
| Driver -methode | 1/64 Werkcyclus, 1/9 Bias |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
|---|---|
| Pin -nummer | 40PIN |
| Verbinding | FPC-schakelaartype |
| Interfacetypen | RGB |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| FPC-verbinding | 51 pinnen |
| Interface | RGB |
| Maat | 4 inch |
| Touchscreen | RTP |
| Technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Omtrekgrootte | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Aanraakscherm | Ja |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Pixelarrangement | SPI |
|---|---|
| Weergavetype | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Overzichtsdimensie | 54,48(H)x84,71(V)x3,40(T) (mm) |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Schuilplaats | 350 Cd/m2 |
| Schermgrootte | 10.1 inch |