| Type polarisator | Transflective |
|---|---|
| Werkspanning | 5V |
| Resolutie | 160*128 |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Zichtgebied | 101,00 X 82,00mm |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Maat | 5 inch |
| Actief gebied | 62,10(H)x110,40(V) |
| Actief gebied | 198.000 (B) × 111.696 (H) mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Pin -nummer | 50 pin |
| Omtrekgrootte | 211,1(B)×126,5(H)×5,9(D) mm |
| Oplossing | 800*480 pixels |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Oplossing | 160*160 |
| Omtrekgrootte | 82,2(L) X 76,0(B) X 9(T) mm |
| Helderheid | Aangepast |
| Verbinden | Metalen pin (kan worden aangepast) |
| Afmetingen | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Grootte bekijken | 53,0 X 24,6 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 6:00 |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| Zichthoek | Alle uur |
|---|---|
| Blu Type | E-GELEID |
| LCD-type | 10,1 duim TFT |
| De Consumptie van de logicamacht | TBD |
| Interface | LVDS |
| kijkhoek | IPS |
|---|---|
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| Achterlichttype | LED |
| Reactietijd | 5 ms |
| LCD-type | STN, positief |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| modulegrootte | 790,05 x 39,5 x 8,24 mm |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Controleur | S6B0724 |
| FPC | 15 pin |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| LED -nummer | 3les |
| LCD Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Kleur | Volle kleur |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Type weergave | Tft |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Weergavemodus | Normaal wit |
| Contrastverhouding | 1000: 1 |