| Interface | MIPI 2lane |
|---|---|
| VA-maat | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Richting bekijken | 9 uur |
| Oplossing | 480 * 640 punten |
| LCD-type | CTP |
| Helderheid | 350cd/m2 |
|---|---|
| aanraken | CTP |
| Kleuren | 16,7m |
| Schetsen | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| LCD-type | TN, positief |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 tot +80°C |
| Schermgrootte | 58 (H) *41,56 (W) *4,5 (T) mm of aangepaste grootte |
| Weergavemodus | Positief, transflectief |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Actief gebied | 43,2(H) *57,6(V) (2,8 inch) |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 1000 cd/m2 ((nits) |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Pinnen nummer | 50 pin's |
| Afmetingen | 42,72(H)* 60,26(V)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Oplossing | 240*320 |
| Aanraakscherm | Aangepast |
| FPC-verbinding | 18PIN, soldeertype |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 to 50℃ |
| VA-maat | 130(B)* 80(H) mm |
|---|---|
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Connectiviteit | COB+PIN, 35 cijfers |
| Actief gebied | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| naam | TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| LCD-type | IPS |
| Resolutie | 170*320 |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| Interface | 4SPI |
| Transportpakket | Standaardkartonpakket |
|---|---|
| Bonding methode | luchtverlijming, optische verlijming |
| Fpc | 50 pin |
| Grootte van de contour | 31.28x30.3x1.45 |
| Aanraaktype | met/zonder RTP/met CTP |
| naam | TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| Type scherm | TFT |
| Paneeltype | LCD |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart |
| Resolutie | Hoge resolutie |