| Διασύνδεση | Mipi 2lane |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Κατεύθυνση προβολής | 9 η ώρα |
| Ψήφισμα | 480 * 640 κουκκίδες |
| Τύπος LCD | CTP |
| Λάμψη | 350cd/τετρ.μέτρο |
|---|---|
| επαφή | CTP |
| Χρωματιστά | 16,7μ. |
| Περίγραμμα | 86,80 Mm * 56,50 Mm * 3,90 Mm T |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | TN, θετικό |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 έως +80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 58(Υ)*41,56(Π)*4,5(Τ) χιλιοστά ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετική, Μετακλαστική |
| Αριθμός κουκκίδων | 128x64 κουκκίδες |
| Ενεργή περιοχή | 43,2 (H) *57,6 (V) (2,8 ίντσες) |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 cd/m2 (νίτσες) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Αριθμός καρφιτσών | 50 πινάκια |
| Διαστάσεις | 42.72 (h)* 60.26 (v)* 2.40 (d) mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Σύνδεση FPC | 18pin, τύπος συγκόλλησης |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 to 50℃ |
| Μέγεθος VA | 130(Π)* 80(Υ) mm |
|---|---|
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Συνδεσιμότης | COB+PIN, 35 αριθμοί |
| Ενεργός χώρος | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| όνομα | Εικονική οθόνη TFT |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | IPS |
| Ανάλυση | 170*320 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
| Διασύνδεση | 4SPI |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυποποιημένη συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέθοδος συγκόλλησης | συγκόλληση αέρα, οπτική συγκόλληση |
| Fpc | 50pin |
| Μέγεθος περιγράμματος | 31.28x30.3x1.45 |
| Τύπος αφής | με/χωρίς RTP/με CTP |
| όνομα | Εικονική οθόνη TFT |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος Πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τρόπος εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
| Ανάλυση | Υψηλή ανάλυση |