| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD με τμήματα |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Μαύρος |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα |
| Δασμός | 1/8 |
| Vop | 3V |
| Γωνιά προβολής | 3 η ώρα |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 50,5 (Π)* 88,5 (Υ) mm |
| Ενεργός χώρος | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 160 CD/M2 |
| όνομα | Πίνακας LCD TFT |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
| γωνία θέασης | Ελεύθερος |
| Τύπος οθόνης | Καθαρό |
| όνομα | Εικονική οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ST7775R |
| Τύπος LCM | 40,3 ίντσες TFT+CTP+PCB-3 |
| γωνία θέασης | 12:00 |
| Τάση Λειτουργίας | 3.3V |
| όνομα | tft χωρητική οθόνη αφής |
|---|---|
| Τόουθ | Κατανάλωση |
| Κατεύθυνση θέασης | 12:00 |
| Φωτισμός | 350 cd/m2 |
| Τύπος | Εικονική οθόνη LCD |
| Ονομα | Οθόνη αφής LCD TFT LCD |
|---|---|
| Ενεργός χώρος | 48.60*64.80mm |
| Λάμψη | 300NITS |
| Αναλογία διαστάσεων | 16: 9 |
| Συνδεσιμότης | HDMI, VGA |
| Μέγεθος οθόνης | 1,44 ίντσες |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1,44 ίντσες |
| Αριθμός καρφιτσών | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 29,00 (Π) x 34,41 (Υ) x 2,25 (Τ) |
| Ενεργή περιοχή | 25,50 (Π) x 26,50 (Υ) |
| Pixel Pitch | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.6 ίντσες |
| Μέγεθος περιγράμματος | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| όνομα | 256X64 SSD1322 OLED οθόνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60°C |
| Τύπος | ΑΜΟΛΕΝΤ LCD |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SSD1322 |
| Επίδειξη | ΑΜΟΛΕΔ |