| Schermgrootte | 3,9 inch |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Paneeltype | IPS |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | RGB |
| Naam | LCD-segmentdisplaymodule |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Zwart |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur |
| Plicht | 1/8 |
| Vop | 3V |
| Kijkhoek | 3 uur |
|---|---|
| VA-maat | 50,5(B)* 88,5(H) mm |
| Actief gebied | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Display -technologie | LCD |
| Schuilplaats | 160 CD/M2 |
| naam | TFT-LCD-paneel |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| kijkhoek | Vrij |
| Type scherm | Vlak |
| naam | TFT-LCD-touchscreen |
|---|---|
| Bestuurder IC | ST7775R |
| LCM-Type | 4.3 inch TFT+CTP+PCB-3 |
| kijkhoek | 12 uur |
| Werkspanning | 3.3V |
| naam | tft capacitieve touchscreen |
|---|---|
| Tooth | Capaciteit |
| Zichtrichting | 12 uur |
| Verlichting | 350 cd/m2 |
| Type | LCD touchscreen |
| Naam | TFT LCD Touchscreen |
|---|---|
| Actief gebied | 48.60*64.80mm |
| Helderheid | 300nits |
| Beeldverhouding | 16: 9 |
| Connectiviteit | HDMI, VGA |
| Schermgrootte | 1,44 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Aanraakscherm | Nee |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Maat | 1,44 inch |
| Pinnen nummer | 10 SPELDEN |
| Omtrekgrootte | 29,00(B) x 34,41(H) x 2,25(T) |
| Actief gebied | 25,50(B) x 26,50(H) |
| Pixelafstand | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Schermgrootte | 3.6 inch |
| Omtrekgrootte | 107.23 mm x 107.23mm x 9,73 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Weergavetype | TFT LCD |