| Interface type | SPI/I2C |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Resolutie | 128x64 pixel |
| Compatibiliteit | Arduino, Raspberry Pi, enzovoort. |
| Type polarisator | Transflective |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Actief gebied | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Afmetingen | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| MAAT | 1,06 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| AA Grootte | 10,8 (H) x 21,7 (V) mm |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| LCD-type | IPS |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Pin -nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| modulegrootte | 31,52 x 33,72 x 1,94Max(D) mm |
| Aanrakingspunten | 2 ~ 10 beschikbaar |
|---|---|
| Pitch | 0.5 mm |
| Oppervlakte hardnes | ≥7H |
| Berijpt glas hardnes | 1.1mm ITO glas |
| Uitlegdimensie | 105.5*66.2*2.95mm |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
|---|---|
| Actief gebied | 48,96 × 73,44 mm |
| Interface | RGB/MCU optioneel |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| LCD-type | Tft |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +70 ° C |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| Kijkhoek | IPS, alle gezichtshoeken |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Weergavekleur | Wit Blauw facultatief |
| Touchscreen | Geen touchscreen (optioneel) |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Verbinding | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan +85°C |
|---|---|
| Verbinden | 4 draden SPI-interface |
| Omtrekgrootte | 100,5(L) X 33,5(B) X 6,3(T) mm |
| Display -modus | Passieve matrix |
| Rijmethode | 1/64 Werkcyclus |