| naam | 256X64 SSD1322 OLED-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Type | AMOLED-LCD |
| Bestuurder IC | SSD1322 |
| Weergave | AMOLED |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Pixel Pitch | 0.23 * 0,23 ((mm) |
|---|---|
| Actief gebied | 14.10 (B) x 28.82 (H) mm |
| Algemene tolerantie | +/-0.2mm |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Zichtrichting | 160° |
| Ontwerp van de lijn | Volgens de bijgevoegde schets |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7mm |
| Weergave | OLED |
| FPC-Schakelaar | 4PIN, solderen |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Omtrekgrootte | 85 mm (L) * 64 mm (B) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Schermtype | Tft |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | RS232/TTL |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Weergavetype | Tandwiel |
| Lichtbron | Wit LED |
| PINN -nummer | 26 PENNEN |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Achtergrondverlichting | 4 chip witte LED, 4PVF =3,2+1,0V;IF=80mA |
|---|---|
| Resolutie | Verschilt per model |
| Weergave | OLED |
| Contrastverhouding | Verschilt per model |
| Type | PMOLED |
| Reactietijd | Minder dan 0,01 milliseconde |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Oncell touch |
| Actief gebied | 35,052(B) x 17,516(H) mm |
| Grootte | 1,54 Duim |
| LCD-driver IC | SPD0301ZD |