| nazwisko | 256x64 SSD1322 OLED |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10~+60℃ |
| Rodzaj | AMOLEDOWY LCD |
| Układ scalony sterownika | SSD1322 |
| Wyświetlacz | AMOLED |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Rozstaw pikseli | 0,23 * 0,23 (mm) |
|---|---|
| Obszar aktywny | 14.10 (w) x 28,82 (h) mm |
| Ogólna tolerancja | +/-0,2 mm |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |
| Kierunek patrzenia | 160° |
| Rysunek | Zgodnie z załączonym rysunkiem |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,7*0,7 MM |
| Wyświetlacz | OLED |
| Złącze FPC | 4pin, lutowanie |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |
| Rozmiar konturu | 85 mm (dł.) * 64 mm (szer.) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | RS232/TTL |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ wyświetlania | ZĄB |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
| Numer pinów | 26 PINÓW |
| Kąt widzenia | 6 |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Podświetlenie | 4-chipowa biała dioda LED, 4PVF =3,2+1,0 V;IF=80 mA |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | Różni się w zależności od modelu |
| Wyświetlacz | OLED |
| Współczynnik kontrastu | Różni się w zależności od modelu |
| Rodzaj | PMOLED |
| Czas odpowiedzi | Mniej niż 0,01 milisekundy |
|---|---|
| Panel dotykowy | Raz dotknąłem |
| Obszar aktywny | 35.052 ((W) x17.516 ((H) mm |
| Wielkość | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika LCD | SPD0301ZD |