| Nazwa | Moduł wyświetlacza segmentu LCD |
|---|---|
| Kolor tła | Czarny |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Obowiązek | 1/8 |
| VOP | 3v |
| Kąt oglądania | Godzina trzecia |
|---|---|
| Wielkość VA | 50,5 (szer.)* 88,5 (wys.) mm |
| Obszar aktywny | 36,72 (h)* 48,96 (v) mm |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminance | 160 CD/m2 |
| nazwisko | panel LCD TFT |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| Kąt widzenia | Wolne |
| Typ wyświetlacza | płaski |
| nazwisko | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | ST7775R |
| Typ LCM | 4,3 cala TFT+CTP+PCB-3 |
| Kąt widzenia | godzina 12 |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
| nazwisko | tft pojemnościowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Touth | Pojemnościowy |
| Kierunek patrzenia | godzina 12 |
| Luminacja | 350cd/m2 |
| Rodzaj | Ekran dotykowy LCD |
| Nazwa | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,60*64,80 mm |
| Jasność | 300 -NITS |
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Łączność | HDMI, VGA |
| Rozmiar ekranu | 1,44 cala |
|---|---|
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Luminance | 250 cd/m2 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Liczba pinów | 10 pinów |
| Rozmiar konturu | 29,00 (szer.) x 34,41 (wys.) x 2,25 (gł.) |
| Obszar aktywny | 25,50 (szer.) x 26,50 (wys.) |
| Rozstaw pikseli | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,6 cala |
| Rozmiar konturu | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| nazwisko | 256x64 SSD1322 OLED |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10~+60℃ |
| Rodzaj | AMOLEDOWY LCD |
| Układ scalony sterownika | SSD1322 |
| Wyświetlacz | AMOLED |