| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
|---|---|
| Napięcie robocze | 5V |
| Rozstrzygnięcie | 160*128 |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| obszar wyświetlania | 101,00 x 82,00 mm |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ~ 70 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar | 5 cali |
| Obszar aktywny | 62,10 (wys.) x 110,40 (pion.) |
| Obszar aktywny | 198 000 (szer.) × 111,696 (wys.) mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20℃ do +70℃ |
| Numer pin | 50pin |
| Rozmiar konturu | 211,1 (szer.) × 126,5 (wys.) × 5,9 (gł.) mm |
| Rezolucja | 800*480 pikseli |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Rezolucja | 160*160 |
| Rozmiar konturu | 82,2 (dł.) X 76,0 (szer.) X 9 (gł.) mm |
| jasność | Dostosowane |
| Łączyć | Metalowy kołek (można dostosować) |
| Wymiary | 65,8 x 36,8 x 6,2 mm |
|---|---|
| Wyświetlanie rozmiaru | 53,0 x 24,6 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 6:00 |
| Połączenie FPC | 10 pinów |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
|---|---|
| Typ Blu | LED E |
| Rodzaj LCD | 10,1-calowy wyświetlacz TFT |
| Konsumpcja mocy logicznej | DO USTALENIA |
| interfejs | LVDS |
| Kąt widzenia | IPS |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Czas odpowiedzi | 5 pani |
| Typ LCD | STN, pozytywny |
|---|---|
| Podświetlenie | Podświetlenie LED |
| rozmiar modułu | 79,05 x 39,5 x 8,24 mm |
| Kąt widzenia | 6 |
| Kontroler | S6B0724 |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Jasność | 250 CD/m² |
| Numer LED | 3leds |
| Obszar aktywny LCD | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
| Kolor | Pełny kolor |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |