| Type achtergrondverlichting | Geleid |
|---|---|
| Actief gebied | 48,96 × 73,44 mm |
| Interface | RGB/MCU optioneel |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| LCD-type | Tft |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +70 ° C |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| Kijkhoek | IPS, alle gezichtshoeken |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +70°C (aanpasbaar) |
|---|---|
| Grootte van het scherm | 47,0(L) X 43,0(B) X 13,8(T) mm |
| Aantal pixels | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Aandrijf-IC | SSD1309 of gelijkwaardig |
| Oppervlakteluminantie | 60 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40~+85℃ |
| Pixelafstand | 0.13 x 0,13 (mm) |
| Kijkrichting | Alle het Bekijken Hoeken |
| Pin -nummer | 14 pinnen (kan worden aangepast) |
| Algemene afmetingen | 240,74 x 16,9 x 1,42 (mm) |
|---|---|
| Weergavegrootte | 0,96 inch |
| Actief gebied | 210,74 x 10,86 (mm) |
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Pin -nummer | 30PIN |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan +85°C |
|---|---|
| Verbinden | 4 draden SPI-interface |
| Omtrekgrootte | 100,5(L) X 33,5(B) X 6,3(T) mm |
| Display -modus | Passieve matrix |
| Rijmethode | 1/64 Werkcyclus |