| Ekran Boyutu | 1,44 inç |
|---|---|
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran Rengi | 262K |
|---|---|
| Boyut | 1,44 inç |
| Pim numarası | 10 iğne |
| Anahat Boyutu | 29,00(G) x 34,41(Y) x 2,25(D) |
| Aktif alan | 25,50(G) x 26,50(Y) |
| Piksel Aralığı | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 3,6 inç |
| Anahat Boyutu | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Adı | 256x64 SSD1322 OLED ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Türü | AMOLED LCD |
| Sürücü IC | SSD1322 |
| Görüntüle | AMOLED |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Piksel aralığı | 0,23*0,23(mm) |
|---|---|
| Etkin Alan | 14.10 (w) x 28.82 (h) mm |
| Genel tolerans | +/-0,2 mm |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |
| Görüntüleme yönü | 160° |
| Çizim | Eklenmiş çizime göre |
|---|---|
| Piksel aralığı | 0.7*0.7MM |
| Görüntüle | oled |
| FPC Konektörü | 4pin, lehimleme |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |
| Anahat Boyutu | 85 mm (U) * 64 mm (G) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | RS232 / TTL |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran Tipi | Çark çarkı |
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Pim numarası | 26PINS |
| Görüş açısı | Saat 6 |
| Weight | 2.18 (g) |
|---|---|
| Display Color | WHITE |
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Oled Type | amoled |
| Outline | 37.06(W) x19.52(H) mm |