| Μέγεθος οθόνης | 2 ίντσες |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 26 πινάκια |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Συνολικές διαστάσεις | 38,5*52,05*2,6 χλστ |
| Χρώμα οθόνης | 16.7 Μ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 13,3 ιντσών |
| Ενεργή περιοχή | 2930,76 x 165,24 (mm) |
| Λάμψη | 1000 CD/m² |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Λάμψη | 250 CD/m² |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος | 1,3 ίντσας |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία | TFT |
|---|---|
| οθόνη αφής | CTP/RTP |
| Μέγεθος AA | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | ΡΒΜ ζώνη |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέθοδος οδηγού | 1/64 Δραστηριώδης κύκλος, 1/9 Προκατάληψη |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 40PIN |
| Σύνδεση | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 51 καρφίτσες |
| Διασύνδεση | RGB |
| Μέγεθος | 4 ιντσών |
| Οθόνη αφής | RTP |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 46,2 Χ 64,98 Χ 1,61 χλστ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | SPI |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Σφίγγω | 300cd/m2 |
| Διάσταση περιγράμματος | 54,48(H)x84,71(V)x3,40(T) (mm) |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
| Μέγεθος οθόνης | 10.1 ίντσες |