| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| επαφή | RTP |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16,7μ. |
| Μέγεθος VA | 154 mm * 57 mm |
| Διακριτική ικανότητα | 800*320 |
| Ενεργή περιοχή | 36,72×48,96 χλστ |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Τύπος LCD | TFT |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 CD/M2 |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Ψήφισμα | 128x160 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τύπος οθόνης | TFT |
| Σύνδεση | Συγκόλληση |
| Μέγεθος οθόνης | 1,77 ίντσες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB 24bit |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
| Μέγεθος ενότητας | 34,00*43,70*2,5 |
| Οδηγός lC | ST7262 |
| Χρώμα οθόνης | 262 Χιλ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Διεπαφή | 4W SPI/προσαρμοσμένος |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
| Τύπος τεχνολογίας | α-Si |
| Τύποι διασύνδεσης | Ψηφιακή είσοδος LVDS |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Μέγεθος οθόνης | 8,0 ίντσες |
| Γωνία θέασης | 170° (CR≥10) |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| οθόνη αφής | RTP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος AA | 30,60 (Π) x 40,80 (Υ) |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Αριθμός PIN | 14 Πιν |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI 4 συρμάτων |
| Μέγεθος οθόνης | 1,09 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 30,59 (Υ) x 32,98 (V) |
| Ψήφισμα | 240*240 pixel |
| Διασύνδεση | SPI 4W |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |