| Arka ışık | 4 çipli beyaz LED, 4PVF =3.2+1.0V;IF=80mA |
|---|---|
| Karar | Modele Göre Değişir |
| Görüntüle | oled |
| Kontrast Oranı | Modele Göre Değişir |
| Türü | PMOLED |
| Tepki Süresi | 0,01 Milisaniyeden Az |
|---|---|
| dokunmatik panel | Bir kez hücre dokunuşu |
| Etkin Alan | 35.052 ((W) x17.516 ((H) mm |
| Boyut | 1,54 inç |
| LCD sürücü IC'si | SPD0301ZD |
| Piksel aralığı | 0,23*0,23(mm) |
|---|---|
| Etkin Alan | 14.10 (w) x 28.82 (h) mm |
| Genel tolerans | +/-0,2 mm |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |
| Görüntüleme yönü | 160° |
| Çizim | Eklenmiş çizime göre |
|---|---|
| Piksel aralığı | 0.7*0.7MM |
| Görüntüle | oled |
| FPC Konektörü | 4pin, lehimleme |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |
| Anahat Boyutu | 85 mm (U) * 64 mm (G) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | RS232 / TTL |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |
| Arayüz türü | SPI/I2C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Karar | 128x64 piksel |
| Uyumluluk | Arduino, Raspberry Pi, vb. |
| Polarizör Tipi | transflektif |
| Temas noktaları | 2 ~ 10 Mevcut |
|---|---|
| Saha | 0,5 mm |
| Yüzey Hardnes | ≥7H |
| Cam Buzlu Hardnes | 1.1mm Ito Cam |
| Anahat boyutu | 105.5*66.2*2.95mm |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |