| Parlaklık | 350 cd / m2 |
|---|---|
| dokunmak | CTP |
| Renk | 16.7m |
| Taslak | 86,80 mm * 56,50 mm * 3,90 mm T |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 to 50℃ |
| VA boyutu | 130(G)* 80(Y) mm |
|---|---|
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | COB+PIN, 35 rakam |
| Aktif alan | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Driver Ic | HT1623 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Operating Temperature | -30~80℃ |
| Back Polarizer | Transmissive |
| Power Consumption | 25 watts |
| Adı | TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| LCD Tipi | IPS |
| Karar | 170*320 |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| Arabirim | 4SPI |
| Adı | TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Panel Türü | LCD |
| Ekran Kipi | Normal Siyah |
| Karar | Yüksek çözünürlük |
| Ekran boyutu | 3,9 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m² |
| Panel Türü | IPS |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Arabirim | RGB |
| Taşıma Paketi | Standart Karton Paket |
|---|---|
| yapıştırma yöntemi | hava bağlama, optik bağlama |
| FPC | 50pin |
| Anahat Boyutu | 31.28x30.3x1.45 |
| Dokunma tipi | RTP/ CTP ile/ Olmadan |
| Etkin Alan | 95.04 (W) × 53.856 (v) mm |
|---|---|
| LED ömrü | 50000 saat |
| Parlaklık | 250 Nit |
| ürün | 4.3 İnç IPS TFT LCD Ekran |
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Yüzey lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Lcd Boyutu | 2,1 inç |
| emtia | 1.3 inçlik TFT LCD ekranı |
| LCD çözünürlüğü | 480x480 nokta |
| Anahat boyutu | 69,19-71,74*2,45 mm |