| Stycznik | COG+FPC |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Kąt widzenia | 6 |
| Liczba kropek | 128x64 kropki |
| Tryb polaryzatora | Transmisyjny |
| Ogólne wymiary | 35,1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wyświetlanie rozmiaru | 26,355 x 25,33 mm |
| Typ produktu | FSTN pozytywny |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Ekran dotykowy | nie |
|---|---|
| Jasność | 220 cd/m2 |
| Wymiary | 105,5 (w) mm x 67,2 (h) mm x 3,95 (d) mm |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | ST7262 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| dotykać | RTP |
| Wyświetl kolory | 16,7m |
| Wielkość VA | 154 mm * 57 mm |
| Moc rozdzielcza | 800*320 |
| Obszar aktywny | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 1000 CD/m2 |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Rezolucja | 128x160 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Połączenie | Lutowanie |
| Rozmiar ekranu | 1,77 cala |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-4 TYGODNIE |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 000/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Rozmiar modułu | 34,00*43,70*2,5 |
| Kierowca lC | ST7262 |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | 4W SPI / dostosowane |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Rodzaj technologii | a-Si |