| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 1.3 cali |
| Rozmiar AA | 23,4 (wys.) x 23,4 (szer.) mm |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 50 szpilek |
| Rozmiar | 7 cali |
| Temperatura pracy | ¥20°C do +70°C |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Ogólne wymiary | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interfejs | RGB |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Łączyć | Wtykanie |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
|---|---|
| Słowa kluczowe | 2Moduł LCD TFT o pojemności 0,0 cala |
| Typ interfejsu | 4-liniowy SPI |
| Prowadzić | ILI9488 |
| Tryb wyświetlania | Zwykle biały |
| Połączenie FPC | 40 pinów |
|---|---|
| Interfejs | MPU 16 |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Luminance | 1000 CD/m2 |
|---|---|
| Połączenie | ZIF |
| Obszar aktywny | 137,47 (szer.) x 77,23 (wys.) (mm) |
| rezolucja | 1024x600 pikseli |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Liczba pinów | 24 szpilki |
| Interfejs | MCU (konfigurowalny) |
| Wymiar zarysu | 31,52 x 33,72 x 1,8 mm |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Rozmiar konturu | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| Rozmiar AA | 154,21 x 85,92 mm |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Technologia | LCD |
| Wymiary | 84,0 x 84,0 x 3,05 mm |
|---|---|
| Kąt widzenia | każdy kąt widzenia, IPS |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Kierunek oglądania | Dwanaście. |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Stronniczość | 1/3 |
| Temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Typ LCD | VA, negatywny |