| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Weergavegrootte | 1.3 inch |
| AA-formaat | 23,4 (H) x 23,4 (V) mm |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | 50 pincode |
| Maat | 7 inch |
| Bedrijfstemperatuur | – 20℃ aan +70℃ |
| Kijkhoek | Alle |
| Algemene afmetingen | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interface | RGB |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Inproppen |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
|---|---|
| Trefwoorden | De Module van 2,0 Duimtft Lcd |
| interfacetype | 4Line SPI |
| Drijfveer | ILI9488 |
| Weergavemodus | Normaal gesproken wit |
| FPC-verbinding | 40 pinnen |
|---|---|
| Interface | MPU 16 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Maat | 2,4 inch |
| Schuilplaats | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Verbinding | ZIF |
| Actief gebied | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| oplossing | 1024x600 pixels |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Pinnen nummer | 24 pinnen |
| Interface | MCU (aanpasbaar) |
| Overzichtsdimensie | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Schermtype | lcd-tft |
| Omtrekgrootte | 190*138*5,78mm |
|---|---|
| AA-formaat | 154.21x85.92 mm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Technologie | LCD-scherm |
| Afmetingen | 84.0 x 84.0 x 3.05 mm |
|---|---|
| Kijkhoek | alle gezichtshoeken, IPS |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Schermtype | lcd-tft |
| Richting bekijken | 12 uur |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Vooroordeel | 1/3 |
| Opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| LCD -type | VA, negatief |