| FPC | 16Pin |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kleur weergeven | Monochroom (zwart-wit) |
| Interface | 4-lijns SPI-interface |
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m² (typisch) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | 4-draads spi |
| Richting bekijken | 80° alle richtingen |
| Schermgrootte | 1,14 inch |
| Oppervlakteluminantie | 420 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Afmetingen | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Schermgrootte | 3,97 inch |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| schermtype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Maat | 3.5 inch |
| Interfacetypen | MCU&SPI |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Verbinden | Pin |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Interfacetypen | RGB |
| Lichtbron | LED |
| producttype | TFT LCD-scherm |
| Touch-technologie | RTP |
|---|---|
| Luminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Overzichtsafmetingen | 164,9x100x6,8 mm |
| DOT-matrix | 800 x RGB x 480 |
| Schermtype | TFT |
| Interface | 30-pin eDP-interface |
|---|---|
| Schermgrootte | 15,6 inch |
| Kleuren | 16,7 miljoen |
| Lichtbron | Witte LED*6 (aanpasbaar) |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | 50 pincode |
| Maat | 7 inch |
| Bedrijfstemperatuur | – 20℃ aan +70℃ |
| Kijkhoek | Alle |
| Algemene afmetingen | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interface | RGB |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Inproppen |
| Producttype | tft-lcd-scherm |