| Oplossing | aangepast |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Overzichtsdimensie | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Spanning | 3.6 V |
| Connectiviteit | Pin, 40 nummers |
| Achterlichtkleur | Wit |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0~+50℃ |
| aangepast | aangepast |
| Schermgrootte | aangepast |
| Aansluiting | Pin, 34 nummers |
| LED -achtergrondverlichting | Wit, 2 STUKS |
|---|---|
| oplossing | 128x64 |
| Controleur | ST7033 |
| Opslagtemperatuur | -30℃ aan 80℃ |
| Reactietijd | 5 ms |
| Vop | 5V |
|---|---|
| Uitzichtgebied | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Aansluiting | Cob+pin, 36 nummers |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur. |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Type connector | Pin (aangepast) |
| VA-maat | 105(B)* 51(H) mm |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| VA-maat | 76(B)* 16(H)mm |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Modulegrootte | 80(B)* 22,5(H)* 2,0(T) mm |
| Touchscreen | NEE |
| Weergavemodus | VA negatief |
|---|---|
| Hoekrichting bekijken | 6o'Clock |
| Werkspanning | 4.8V |
| Polarisatiemodus | Transflectief transflive (aangepast) |
| Drive -staat | 1/4 Duty1/3Bias |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Connectoren | COB+Zebra |
| Operationele temp | 0°C-+50°C |
| Vooroordeel | 1/3 |
| Plicht | 1/4 |
| Aandrijfmethode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Omtrekgrootte | 48,0(B)* 65,0(H)* 2,8(T) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Applicatie | Industriële, medische, consumentenelektronica |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Weergavetype | COG (Chip-On-Glass) |
| Bestuurder IC | S6B0724 |
| Kleur weergeven | Monochroom |