| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
|---|---|
| Bağlantı | VGA |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | TN |
| Tepki Süresi | 3 ms |
| Görüş açısı | tüm saat |
|---|---|
| Blu tipi | E-liderliğindeki |
| LCD Tipi | 10,1 inç TFT |
| Mantık Güç Tüketimi | kesin tarih |
| Arabirim | LVDS |
| Tepki Süresi | 20ms |
|---|---|
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| Polarizör Tipi | transflektif |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 70 ℃ |
| Sürücü IC | RA8835 |
| Polarizör Tipi | transflektif |
|---|---|
| Çalışma gerilimi | 5V |
| Karar | 160*128 |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| görüş alanı | 101.00 x 82.00mm |
| LCD tipi | TN, pozitif |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı Aralığı | -30 ila +80℃ |
| Ekran Boyutu | 58(Y)*41,56(G)*4,5(T)mm Veya Özel Boyut |
| Ekran modu | Pozitif, Transflektif |
| Nokta sayısı | 128x64 nokta |
| Görme açısı | IPS |
|---|---|
| Ekran boyutu | 1,54 inç |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Tepki Süresi | 5 Bayan |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| LED numarası | 3les |
| LCD aktif alan | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Renk | Tam renk |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran tipi | TFT |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Boyutlar | 42,72(Y)* 60,26(D)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| FPC Bağlantısı | 18PIN, lehimleme tipi |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Arayüz | MIPI 2Şerit |
|---|---|
| VA boyutu | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Görüntüleme yönü | saat 9 |
| Çözünürlük | 480*640 Nokta |
| LCD tipi | CTP |