| Modül boyutu | 50*69,2 mm*2,4 ton |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran türü | TFT |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Kontrast oranı | 800: 1 |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Ekran Boyutu | 10,1 inç |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Bağlantı | RGB |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ürün türü | TFT LCD ekran |
| Çözünürlük | 320*240 piksel |
| LED arka ışığı | Beyaz, 2 adet |
|---|---|
| Karar | 128x64 |
| Kontrolör | ST7033 |
| Depolama sıcaklığı | -30 ℃ ila 80 ℃ |
| Tepki Süresi | 5 Bayan |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0v |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Arabirim | Konektör, LVD'ler, MIPI, RGB, 8-bit) |
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Ekran Kipi | VA, negatif |
| Güç kaynağı voltajı | 3-5V |
|---|---|
| Polarizör tipi | transfektif |
| Panel boyutu | Özelleştirilmiş |
| Panel tipi | TN-LCD LCD Modülü |
| Görsel Boyut | 35.8x36.75mm/özelleştirilmiş |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
|---|---|
| Bağlantı | VGA |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | TN |
| Tepki Süresi | 3 ms |
| Görüş açısı | tüm saat |
|---|---|
| Blu tipi | E-liderliğindeki |
| LCD Tipi | 10,1 inç TFT |
| Mantık Güç Tüketimi | kesin tarih |
| Arabirim | LVDS |
| Tepki Süresi | 20ms |
|---|---|
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| Polarizör Tipi | transflektif |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 70 ℃ |
| Sürücü IC | RA8835 |
| Polarizör Tipi | transflektif |
|---|---|
| Çalışma gerilimi | 5V |
| Karar | 160*128 |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| görüş alanı | 101.00 x 82.00mm |