| Ekran modu | VA negatif |
|---|---|
| Görüş Açısı Yönü | 6oplock |
| Çalışma voltajı | 4.8V |
| Polarize Modu | Transfektif Transif (Özelleştirilmiş) |
| Sürücü koşulu | 1/4 Duty1/3bias |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Konektörler | COB+Zebra |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃-+50℃ |
| Ön yargı | 1/3 |
| Görev | 1/4 |
| Tahrik yöntemi | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Anahat boyutu | 48,0(G)* 65,0(Y)* 2,8(D) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Va Boyutu | 109 (Y) * 14 (G) mm |
| Renk | Kırmızı, Mavi veya Sarı |
| Sürücü Parametresi | 1/4 Görev 1/3 Önyargı |
| Boyutlar | 110 ( Y ) * 18 ( G ) * 1,1 mm ( T ) |
| PIN sayısı | 24 pin |
|---|---|
| Renk Derinliği | 65K/262K |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Panel Türü | IPS |
| Parlaklık | 300 cd/m2 |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| LED Sayısı | 3LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | 2.8V |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Ekran boyutu | 1,54 inç |
| Sürücü IC | ST7789T3 |
| Application | Industrial, medical, consumer electronics |
|---|---|
| Bonding Mode | COG |
| Ekran tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü ic | S6B0724 |
| Display Color | monochrome |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 HAFTA |
| Ödeme koşulları | T/TD/P PayPal |
| Yetenek temini | 100000/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| dokunmatik ekran | - Evet. |
|---|---|
| Tepki Süresi | 5ms |
| Etkin Alan | 27,72(G)×27,72(Y) |
| Arabirim | SPI |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~ + 70°C |