| Storage Temperature | -20~+70C |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Hong Kong |
| Lcm Dimension | 73.03 (H)*76.48(V)*2.3(D)mm |
| Touch Panel | Support customize CTP&RTP |
| Optic Angle | ALL |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*240 piksel |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Panel tipi | IPS |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 2.0 inçlik TFT LCD modülü |
| Arayüz türü | 4 Satır SPI |
| Sürmek | ILI9488 |
| Ekran modu | Normalde Beyaz |
| Üretim teknolojisi | Çark çarkı |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Kontaktör | FPC |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ila +50°C,-10°C ila +60°C,-20°C ila +70°C, |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Parlaklık | Özelleştirilebilir |
| LCD tipi | TFT |
| teknoloji | LCD |
| Bağlantı | SPI |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 250 cd/m2(sirke) |
| Anahat Boyutu | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arayüz | 24 Bit-RGB Arayüzü |
| FPC Bağlantısı | 40 pim |
|---|---|
| Arayüz | MPU 16 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Boyut | 2,4 inç |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ön yargı | 1/3 |
| Saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| LCD tipi | VA, olumsuz |
| Çözünürlük | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Anahat boyutu | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Gerilim | 3.6 V |
| Bağlantı | Pin, 40 sayı |
| arka ışık rengi | Beyaz |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0~+50°C |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı | Pim, 34 sayı |