| Renk Göster | Beyaz |
|---|---|
| Türü | VA LCD Ekran |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C-+70°C |
| özel | özel |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Panel Türü | IPS TFT LCD Ekran |
| TP seçeneği | Kapasitif dokunmatik panelli |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Sürücü lC | ST7789V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahtar Kelimeler | 2.8 inç Küçük LCD Ekran |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | 3 telli 4 telli SPI MCU 8/9/16/ 18 BIT RGB 6/16/18BIT |
| LCD çözünürlüğü | 544*506 nokta |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Görüntüleme yönü | tüm saat |
| Panel Boyutu | 3,6 inç (diyagonal) |
| Anahat boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| görüş alanı | Φ101.52mm |
|---|---|
| LCD Tipi | TFT LCD |
| LCM arayüzü | MIPI 4 ŞERİT BIT Arayüzü |
| Modül anahat boyutu | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| Ekran modu | 128x64 grafik lcd ekran |
|---|---|
| Noktalar / Çözünürlük | 128 × 64 Nokta |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Sürücü yöntemi | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| isim | Yuvarlak TFT LCD ekran |
|---|---|
| Dokunma IC | ST1624I |
| Panel tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Aktif alan | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Arayüz | MCU 8//16 BİT RGB 16/18 BİT |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Tip | IPS TFT LCD ekran |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Piksel sayısı | 240 (Y)×320(D) |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| LCD tipi | VA LCD Ekran |
| Mod | VA, negatif ekran |
| Yönü Görüntüle | Saat 6/12 Saat |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Polarize Modu | İletken |
| Teknoloji | LCD |
| Kontaktör | Pin, zebra veya fpc |