| رنگ نمایش | سفید |
|---|---|
| نوع | نمایشگر VA LCD |
| جهت زاویه را مشاهده کنید | ساعت 12 |
| دمای عملیاتی | -20ºC-+70ºC |
| سفارشی | سفارشی |
| دمای کار | -20 ~ 70 ℃ |
|---|---|
| نوع نور پس زمینه | هدایت شده |
| نوع پنل | نمایشگر IPS TFT LCD |
| گزینه TP | با پنل لمسی ظرفیت |
| لومیناس | 250cd/m2 |
| رابط LCM | رابط RGB 8 بیتی |
|---|---|
| نوع LCD | به طور معمول سیاه |
| Touch IC | st1624i |
| تعداد پیکسل | 400 400 پیکسل |
| کالا | 1صفحه نمایش LCD TFT دور 6 اینچی |
| راننده Lc | ST7789V |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| کلمات کلیدی | 2.8 اینچ صفحه نمایش LCD کوچک |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| رابط | 3 سیم 4 سیم SPI MCU 8/9/16/ 18 بیت RGB 6/16/18BIT |
| وضوح LCD | 544*506 نقطه |
|---|---|
| رنگ | 16.7 میلیون |
| جهت مشاهده | تمام ساعت |
| اندازه پنل | 3.6 اینچ (مورب) |
| بعد طرح کلی | 107.13 (W ) × 107.13 (H) × 9.76 (T) میلی متر |
| منطقه مشاهده | φ101.52mm |
|---|---|
| نوع LCD | TFT LCD |
| رابط LCM | رابط MIPI 4 LANE BIT |
| ابعاد طرح ریزی ماژول | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| حالت نمایش | صفحه نمایش ال سی دی گرافیکی 128x64 |
|---|---|
| نقطه / وضوح | 128 × 64 نقطه |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| روش محرک | 1/65D 1/9B، VIcd = 9.8V، Vdd = 3.0V |
| دمای ذخیره سازی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| نام | صفحه نمایش LCD Round |
|---|---|
| Touch IC | st1624i |
| نوع پنل | IPS |
| صفحه نمایش لمسی | بله |
| منطقه فعال | 32.4 (W)* 32.4 (ساعت) میلی متر |
| رابط | MCU 8//16 BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| دم | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| تایپ کنید | نمایشگر IPS TFT LCD |
| اندازه صفحه نمایش | 2.4 اینچ |
| تعداد پیکسل ها | 240 (H)×320 (V) |
| دمای ذخیره سازی | -30 ~+70 |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | سفارشی |
| نوع نور پس زمینه | LED |
| نوع LCD | نمایشگر VA LCD |
| حالت | VA ، نمایش منفی |