| Εμφάνιση χρώματος | Λευκό |
|---|---|
| Τύπος | Οθόνη VA LCD |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC-+70ºC |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70℃ |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
| Επιλογή Tp | Με χωρητικό πάνελ αφής |
| Φωτισμός | 250 cd/m2 |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή RGB 8 bit |
|---|---|
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| Αγγίξτε το IC | ST1624I |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 400 × 400 εικονοστοιχεία |
| Εμπόρευμα | 1,6 ίντσα γύρω από την επίδειξη Tft LCD |
| Οδηγός lC | ST7789V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Λέξεις-κλειδιά | Μικρή LCD επίδειξη 2,8 ίντσας |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | 3 ΚΑΛΏΔΙΟ 4 ΚΑΛΏΔΙΟ SPI MCU 8/9/16/18 ΜΠΙΤ RGB 6/16/18BIT |
| Ανάλυση LCD | 544*506 κουκκίδες |
|---|---|
| Χρώμα | 16,7 εκ |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλες |
| Μέγεθος πίνακα | 3,6 ίντσες (διαγώνιος) |
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Χώρος προβολής | Φ101.52mm |
|---|---|
| Τύπος LCD | TFT LCD |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή MIPI 4 LANE BIT |
| Διάσταση διαγράμματος ενότητας | 105.6*109.87*2.13 |
| Εικονικό διακόπτη οθόνης LCD | NV3051F |
| Λειτουργία εμφάνισης | 128x64 γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Κουκκίδες / Ανάλυση | 128 × 64 τελείες |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέθοδος οδηγού | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| όνομα | Στρογγυλή οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Αγγίξτε το IC | ST1624I |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Ενεργή περιοχή | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Διασύνδεση | MCU 8//16BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Τύπος | Οθόνη LCD IPS TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 240 (Υ)×320 (V) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τρόπος | VA, αρνητική οθόνη |