| Δείτε την κατεύθυνση | 6 η ώρα/12 η ώρα |
|---|---|
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τρόπος πολωτή | Μεταβιβαστικός |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φυλής | Pin, zebra ή fpc |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Τύπος | Οθόνη VA |
| Αριθμός καρφίτσες | 49 ΑΚΙΝΗΤΕΣ |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 6 η ωρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 5.0 V |
| Αριθμός καρφίτσες | 19Pins |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος εμφάνισης | VA LCD |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |
| Τύπος πίνακα | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Λάμψη | 400 cd/m2 |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Διαστάσεις | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Κατάσταση κίνησης | 1/4 Duty1/3bias |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Αριθμός καρφίτσες | καρφίτσα 25 |
| Δυναμικό | 5.0 Β |
| όνομα | 128X64 ενότητα ΒΑΡΑΙΝΩ LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | FSTN(Gray), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128X64 |
| Τάση | 3.3V |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | UC1701X |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Αριθμός PIN | καρφίτσα 18 |
| Ενεργή περιοχή | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος περιγράμματος | 54,0(Π)x77,4(Υ)x2,4(Τ)(mm) |
| Όνομα | 3Ηθόνη LCD TFT.5 ιντσών |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| όνομα | 7 ιντσών TFT οθόνη LCD |
|---|---|
| Εξέταση | Στις έξι. |
| Τύπος προμηθευτή | OEM/ODM |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Περιοχή θέασης | 154.08(Π) × 85.92(Υ) χιλ. |