| Bekijk richting | 6 uur/12 uur |
|---|---|
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Technologie | LCD-scherm |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Display -technologie | LCD |
|---|---|
| Type | VA-weergave |
| PINN -nummer | 49 PENNEN |
| Hoekrichting bekijken | 6 uur |
| Drijfvoorwaarde | 5.0 V |
| PINN -nummer | 19Pins |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Type weergave | VA LCD |
| Vooroordeel | 1/3 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |
| Paneeltype | LCD-scherm |
|---|---|
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Technologie | LCD-scherm |
| Maat | Aangepast |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Verbinden | Pin, zebra of fpc |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Aanraakscherm | aangepast |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Afmetingen | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Drive -staat | 1/4 Duty1/3Bias |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Aantal pinnen | speld 25 |
| Spanning | 5.0 V |
| naam | 128X64 RADERTJElcd Module |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Grey), Positief |
| Afbeeldingsgrootte | 128X64 |
| Spanning | 3.3V |
| Bestuurder IC | UC1701X |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | speld 18 |
| Actief gebied | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| touchscreen | Aangepast |
| Omtrekgrootte | 54,0(B)x77,4(H)x2,4(T)(mm) |
| Naam | 3.5 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleurengamma | RGB |
| naam | 7 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Het bekijken | Om zes uur. |
| Tipe leverancier | OEM/ODM |
| Aanpassen | Ondersteuning |
| Zichtgebied | 154.08 ((W) × 85.92 ((H) mm |