| Kleur weergeven | Wit |
|---|---|
| Type | VA LCD-scherm |
| Hoekrichting bekijken | 12 o'clock |
| Werktemperatuur | -20°C-+70°C |
| Aangepast | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS de Vertoning van TFT LCD |
| Tp Optie | met capacitieve aanraakpaneel |
| Verlichting | 250 cd/m2 |
| LCM -interface | RGB 8 -bits interface |
|---|---|
| LCD-type | Normaal zwart |
| Raak IC aan | ST1624I |
| Aantal pixel | 400 × 400 pixels |
| Product | 1,6 Duim om de Vertoning van Tft LCD |
| Bestuurder lC | ST7789V |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Trefwoorden | 2,8 Duim Kleine LCD Vertoning |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | 3 DRAAD 4 DRAAD SPI MCU 8/9/16/18 BEETJE RGB 6/16/18BIT |
| LCD -resolutie | 544*506 punten |
|---|---|
| Kleur | 16,7 miljoen |
| Richting bekijken | Alle O'Clock |
| Paneelgrootte | 3,6 inch (diagonaal) |
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Kijkgebied | Φ101,52 mm |
|---|---|
| LCD-type | TFT LCD |
| LCM -interface | MIPI 4 LANE BIT-interface |
| Dimensie van de moduleschema | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD-IC | NV3051F |
| Weergavemodus | 128x64 grafische LCD Vertoning |
|---|---|
| Punten / Resolutie | 128 × 64 punten |
| Richting bekijken | 6 uur |
| Driver -methode | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| naam | Ronde TFT LCD -display |
|---|---|
| Raak IC aan | ST1624I |
| Paneeltype | IPS |
| Aanraakscherm | Ja |
| Actief gebied | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Interface | MCU 8//16BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| Opslagtemp | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Type | IPS TFT LCD -display |
| Schermgrootte | 2,4 duim |
| Aantal pixels | 240 (H)×320(V) |
| Opslagtemperatuur | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Schermgrootte | Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Modus | VA, negatief display |