| Kolor wyświetlacza | Biały |
|---|---|
| Rodzaj | Wyświetlacz LCD VA |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Temperatura robocza | -20°C-+70°C |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
| Opcja TP | O pojemnościowym panelu dotykowym |
| Luminacja | 250cd/m2 |
| Interfejs LCM | RGB 8 -bitowy interfejs |
|---|---|
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Dotknij IC | ST1624I |
| Liczba pikseli | 400 × 400 pikseli |
| Towar | 1,6-calowy okrągły wyświetlacz TFT LCD |
| Kierowca lC | ST7789V |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Słowa kluczowe | 2.8 cali Mały wyświetlacz LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | 3 przewody 4 przewody SPI MCU 8/9/16/18 BIT RGB 6/16/18 BIT |
| Rozdzielczość LCD | 544*506 punktów |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Kierunek oglądania | Całą godzinę |
| Rozmiar panelu | 3,6 cala (przekątna) |
| Wymiar konturowy | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| obszar wyświetlania | Φ101.52 mm |
|---|---|
| Typ LCD | TFT LCD |
| Interfejs LCM | Interfejs BITOWY MIPI 4 LAN |
| Zarys modułu wymiar | 105,6*109,87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| Tryb wyświetlania | Graficzny wyświetlacz lcd 128x64 |
|---|---|
| Kropki / Rozdzielczość | 128 × 64 kropki |
| Kierunek oglądania | 6 |
| Metoda sterownika | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8 V, Vdd = 3,0 V |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |
| nazwa | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Dotknij IC | ST1624I |
| Typ panelu | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar aktywny | 32.4 (W)* 32,4 (h) mm |
| Interfejs | MCU 8//16 BIT RGB 16/18 BIT |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Typ | Wyświetlacz IPS TFT LCD |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Liczba pikseli | 240 (wys.) × 320 (pion.) |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | Dostosowane |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VA |
| Tryb | VA, wyświetlacz ujemny |