| nazwisko | monokromatyczny ekran LCD |
|---|---|
| Schemat jazdy | Wsparcie dla młodych, 1/9 |
| Podświetlenie | LED (Żółtozielona) |
| jasność | 250cd/m2 |
| Metoda napędu | 1/65duty 1/9 stronniczości |
| Rozmiar wyświetlacza | 5 cali |
|---|---|
| Jasność | 700 cd/m² |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| ROZMIAR | 5 cali |
| Interfejs | 8-bitowy równoległy |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| rezolucja | 128x64 |
| Temperatura przechowywania | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Temperatura pracy | -10 ~+60 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -20~+70C |
|---|---|
| Port | Shenzhen/Hongkong |
| wymiar LCM | 73.03 (h)*76,48 (v)*2.3 (d) mm |
| Panel dotykowy | Wsparcie dostosuj CTP i RTP |
| Kąt wzrokowy | Wszystko |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rezolucja | 320*240 pikseli |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Luminance | 250cd/m2 |
| Typ panelu | IPS |
| Technologia produkcyjna | ZĄB |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Kontakt | FPC |
| Temperatura robocza | 0°C DO + 50°C, -10°C DO + 60°C, -20°C DO + 70°C, |
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Jasność | Możliwość dostosowania |
| Typ LCD | Tft |
| technologia | LCD |
| Łączność | SPI |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 250 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar konturu | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Interfejs | Interfejs 24-bitowy-RGB |
| Interfejs | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (nitów) |
| Luminancja powierzchni | 400 cd/m2 (nitów) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Kąt widzenia | IPS Wszystkie kąty widzenia |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| ROZMIAR | 4 cali |