| Schermgrootte | 5 inch |
|---|---|
| Helderheid | 700 cd/m2 |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kijkhoek | Alle |
| MAAT | 5 inch |
| Interface | 8-bit parallel |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| oplossing | 128x64 |
| Opslagtemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Bedrijfstemperatuur | -10~+60℃ |
| Opslagtemperatuur | -20~+70C |
|---|---|
| Haven | Shenzhen/Hong Kong |
| LCM-afmeting | 73.03 (H) * 76.48 ((V) * 2.3 ((D) mm |
| Aanraakpaneel | De steun past CTP&RTP aan |
| ooghoek | Alle |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Schuilplaats | 250cd/m2 |
| Paneeltype | IPS |
| Productietechnologie | Tandwiel |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Contactor | FPC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C TOT + 50°C, -10°C TOT + 60°C, -20°C TOT + 70°C, |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Helderheid | Aanpasbaar |
| LCD-type | Tft |
| technologie | LCD-scherm |
| Connectiviteit | SPI |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 ((nits) |
| Omtrekgrootte | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Interface | 24 bits-RGB-interface |
| Interface | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Aanraakscherm | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Kijkhoek | IPS Alle kijkhoeken |
| Touchscreen | aangepast |
| MAAT | 4 inch |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Interface | SPI 4 lijnen |
| Paneeltype | Tft |
| Richting bekijken | 12 uur |