| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Interface | SPI 4 lijnen |
| Paneeltype | Tft |
| Richting bekijken | 12 uur |
| Richting bekijken | IPS Alle kijkhoeken |
|---|---|
| Pinnen nummer | 25 pinnen |
| Verbinden | Solderen |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| LCD-type | IPS |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
|---|---|
| Kijkhoek | IPS, Alle kijkhoeken (85/85/85/85) |
| technologie | LCD-scherm |
| Verbinding | ZIF FPC |
| touchscreen | Ja |
| Weergavetype | TFT LCD |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Oppervlakteluminantie | 500 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Pinnen nummer | 40 pins |
| Kijkhoek | IPS, alle gezichtshoeken |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Oplossing | 800*800 |
| AA-formaat | Φ87,6 mm |
| Kijkhoek | Alle O'Clock |
| Paneeltype | IPS |
| Aanraaktype | met/zonder RTP/CTP |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| touchscreen | Aangepast |
| Connector | 14PIN SOCKET FPC |
| Type | IPS |
| schermtype | Grafisch |
|---|---|
| Weergavegrootte | Aangepast |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aandrijfmethode | 1/65 plicht 1/9 bias |
| Rohs-compatibel | Ja |
| Weergavetype | COG-LCD (chip op glas). |
|---|---|
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
| Controleur | S6B0724 |
| Rijmethode | 1/64 taak, 1/9 vooroordeel |
| Voeding | 3,0 V |
| Schermgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| touchscreen | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Weergavemodus | Negatief |
| Paneeltype | TFT LCD |
|---|---|
| Pixelafstand | 0,2025 mm |
| LCD-type | Tft |
| Luminantie | 450 cd/m2 |
| LCD-type | Normaal zwart |