| Κατεύθυνση προβολής | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 25 πινάκια |
| Συνδέω | Συγκόλληση |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Τύπος LCD | IPS |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Γωνία θέασης | IPS, Όλες οι οπτικές γωνίες (85/85/85/85) |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Σύνδεση | ZIF FPC |
| οθόνη αφής | Ναί |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 500 Cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
| Αριθμός καρφιτσών | 40PINS |
| Γωνία θέασης | IPS, όλες οι γωνίες θέασης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Ψήφισμα | 800*800 |
| Μέγεθος AA | Φ87,6mm |
| Γωνία θέασης | Όλες |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Τύπος αφής | με/χωρίς RTP/CTP |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Συνδετήρας | 14πιν -υποδοχή FPC |
| Τύπος | IPS |
| τύπος οθόνης | Γραφικός |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/65 καθήκον 1/9 προκατάληψη |
| Rohs Compliant | Ναί |
| Τύπος οθόνης | COG (Chip on Glass) LCD |
|---|---|
| Ψήφισμα | 128 X 64 Pixels |
| Ελεγκτής | S6B0724 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 καθήκον, 1/9 προκατάληψη |
| Τροφοδοτικό | 3,0V |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικός |
| Τύπος πίνακα | TFT LCD |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,2025 χλστ |
| Τύπος LCD | TFT |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 |
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| FPC | 16 Καρφίτσα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμο (ασπρόμαυρο) |
| Διασύνδεση | Διεπαφή SPI 4 γραμμών |
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |