| FPC | 16 Καρφίτσα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμο (ασπρόμαυρο) |
| Διασύνδεση | Διεπαφή SPI 4 γραμμών |
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 40.0L×28.0W×4.5H (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Διασύνδεση | Η μονάδα MPU της σειράς 6800 ή της σειράς 8080 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Σύνδεση FPC | 40 καρφίτσες |
|---|---|
| Διεπαφή | MPU 16 |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Φωτεινότητα | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Ενεργή περιοχή | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| ψήφισμα | 1024x600 εικονοστοιχεία |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Τύπος LCD | ΒΑ, αρνητικό |
| Ψήφισμα | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Περίγραμμα διάστασης | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Δυναμικό | 3.6 V |
| Συνδεσιμότης | PIN, 40 αριθμοί |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~+50℃ |
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος οθόνης | προσαρμοσμένος |
| Σύνδεσμος | Pin, 34 αριθμοί |
| LED οπίσθιος | Λευκό, 2 ΤΕΜ |
|---|---|
| ψήφισμα | 128x64 |
| Ελεγκτής | ΣΤ7033 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ σε 80℃ |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Vop | 5V |
|---|---|
| Περιοχή προβολής | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Σύνδεσμος | COB+PIN, 36 αριθμοί |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα. |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Τύπος σύνδεσης | PIN (προσαρμοσμένο) |
| Μέγεθος VA | 105(Π)* 51(Υ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |