| Ψήφισμα | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Περίγραμμα διάστασης | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Δυναμικό | 3.6 V |
| Συνδεσιμότης | PIN, 40 αριθμοί |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~+50℃ |
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος οθόνης | προσαρμοσμένος |
| Σύνδεσμος | Pin, 34 αριθμοί |
| LED οπίσθιος | Λευκό, 2 ΤΕΜ |
|---|---|
| ψήφισμα | 128x64 |
| Ελεγκτής | ΣΤ7033 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ σε 80℃ |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Vop | 5V |
|---|---|
| Περιοχή προβολής | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Σύνδεσμος | COB+PIN, 36 αριθμοί |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα. |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Τύπος σύνδεσης | PIN (προσαρμοσμένο) |
| Μέγεθος VA | 105(Π)* 51(Υ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Μέγεθος VA | 76(Π)* 16(Υ) mm |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Μέγεθος μονάδας | 80(Β)* 22,5(Υ)* 2,0(Τ) mm |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA αρνητικός |
|---|---|
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 6o'clock |
| Τάση εργασίας | 4,8V |
| Τρόπος πολωτή | Μεταφραστικό μεταδιδόμενο (προσαρμοσμένο) |
| Κατάσταση κίνησης | 1/4 Duty1/3bias |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Συνδετήρες | COB+Ζέβρα |
| Θερμοκρασία | 0°C-+50°C |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Δασμός | 1/4 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Καθήκον, 1/3 Μεροληψία |
|---|---|
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Μέγεθος περιγράμματος | 48,0(Π)* 65,0(Υ)* 2,8(Τ) χλστ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά, Ιατρικά, Καταναλωτικά Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Τύπος οθόνης | COG (Chip-On-Glass) |
| IC προγράμματος οδήγησης | S6B0724 |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |