| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Μέγεθος Va | 109 ( Υ ) * 14 (Π) mm |
| χρώμα | Κόκκινο, Μπλε ή Κίτρινο |
| Παράμετρος μονάδας δίσκου | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Διαστάσεις | 110 ( Υ ) * 18 ( Π ) * 1,1 χιλ. ( Τ ) |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Ψήφισμα | 128*128 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Δωρεάν |
| Εφαρμογή | έξυπνο ρολόι |
| LED αριθμός | 3LEDS |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 2,8V |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΣΤ7789T3 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T D/P Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εικόνα αφής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ενεργή Περιοχή | 27.72 (W) ×27.72 (Χ) |
| Διασύνδεση | ΠΕΠ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ + 70°C |
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 65K/262K |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.95 ίντσες |
| Οδήγηση | ST7701S |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Τύπος Πάνελ | IPS |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά καταναλωτικά, έξυπνα φορητά κ.λπ. |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Ψήφισμα | 480 x 480 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλα |