| Contactor | COG+FPC |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Algemene afmetingen | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Grootte bekijken | 26.355 x 25,33 mm |
| Producttype | FSTN positief |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Aanraakscherm | - Nee. |
|---|---|
| Helderheid | 220 Cd/m2 |
| Afmetingen | 105.5 (W) mm x 67,2 (H) mm x 3,95 (D) mm |
| Type scherm | TFT |
| kijkhoek | Om zes uur. |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Driver IC | ST7262 |
| Verrichtingstemperatuur (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| LCD -modus | Overdraag |
|---|---|
| aanraken | RTP |
| Kleuren weergeven | 16,7m |
| VA-maat | 154 mm * 57 mm |
| Resolutiekracht | 800*320 |
| Actief gebied | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interface | SPI |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 1000 CD/M2 |
| Maat | 2,4 inch |
| Oplossing | 128x160 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| schermtype | Tft |
| Verbinding | Solderen |
| Schermgrootte | 1,77 inch |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-4 WEKEN |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100000/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Bedrijfsspanning | 3,3V |
| Modulegrootte | 34,00*43,70*2,5 |
| Bestuurder lC | ST7262 |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | 4W Aangepast SPI/ |
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| Technologie | a-Si |