| όνομα | Μονοχρωματική οθόνη LCD |
|---|---|
| Σχέδιο οδήγησης | 1/64 Δραστηριώδης κύκλος, 1/9 Προκατάληψη |
| Πίσω φωτισμός | LED (κίτρινο-πράσινο) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/65απασχόληση 1/9 παρεκκλίσεις |
| Μέγεθος οθόνης | 5 ίντσες |
|---|---|
| Λάμψη | 700 cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Γωνία θέασης | Όλα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 5 ίντσες |
| Διασύνδεση | 8-bit Parallel |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| ψήφισμα | 128x64 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμούς Κελσίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20~+70C |
|---|---|
| Λιμάνι | Σένζεν/Χονγκ Κονγκ |
| Διάσταση LCM | 73.03 (H) *76.48 ((V) *2.3 ((D) mm |
| Πίνακας αφής | Η υποστήριξη προσαρμόζει CTP&RTP |
| οπτική γωνία | Όλα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Τεχνολογία παραγωγής | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Φυλής | FPC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως + 50°C, -10°C έως + 60°C, -20°C έως + 70°C, |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λάμψη | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος LCD | TFT |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Συνδεσιμότητα | SPI |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 250 cd/m2 (νίτσες) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 126,5mmx100mmx9,5mm |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Διασύνδεση | Διεπαφή 24 Bits-RGB |
| Διασύνδεση | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος LCD | TFT |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (νίτσες) |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Γωνία θέασης | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4 ιντσών |