| Ekran Teknolojisi | LCD |
|---|---|
| Tip | VA Ekranı |
| Pim numarası | 49PINS |
| Görüş Açısı Yönü | saat 6 |
| Sürüş Durumu | 5.0 V |
| Pim numarası | 19 iğne |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ekran tipi | VA LCD |
| Ön yargı | 1/3 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |
| Panel tipi | LCD |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Teknoloji | LCD |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlamak | Pin, zebra veya fpc |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Boyutlar | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Sürücü koşulu | 1/4 Duty1/3bias |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Pin sayısı | 25 pin |
| Gerilim | 5.0 V |
| Adı | 128x64 dişli LCD modülü |
|---|---|
| LCD Tipi | FSTN(Gri), Pozitif |
| Ekran Boyutu | 128x64 |
| Voltaj | 3.3V |
| Sürücü IC | UC1701X |
| Arayüz | 8 bit paralel |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| çözünürlük | 128x64 |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 18 pim |
| Aktif alan | 48.60 ((W) x64.80 (H) (mm) |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Anahat Boyutu | 54,0(G)x77,4(Y)x2,4(D)(mm) |
| Panel Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,2025mm |
| LCD Tipi | TFT |
| parlaklık | 450 cd/m2 |
| LCD Tipi | Normalde Siyah |
| İsim | 3.5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Renkli gam | RGB |