| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Arayüz | Seri/paralel arayüz |
| Genel Boyutlar | 58,70×38,50×4,50(FPC uzunluğu hariç) |
| entegre devre | ST7567 |
| Aktif alan | 66,52 (G) x33,24(Y) |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışık (genellikle beyaz veya mavi) |
| Arayüz | MCU |
| Ekran Boyutu | 80,0(G) X 54,0 (Y) X 9,7(D) |
| Denetleyici IC | ST7567 |
| Ekran Rengi | Tek Renkli (Siyah Beyaz) |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 3,3V(Tipik Değer) |
| Denetleyici Çipi | ST7565R |
| Polarizör tipi | transfektif |
| Arayüz Konektörü | 8080 MCU Arayüzü VEYA 6800 MCU Arayüzü VEYA 4 Hatlı SPI arayüzü |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
|---|---|
| Renkler | 262K |
| Piksel düzenlemesi | RGB Dikey Şerit |
| en boy oranı | 16:9 |
| Aktif alan | 61,56(Y)x109,53(D) |
| AA Boyutu | 30,60(G) x 40,80(Y) |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Pin numarası | 14 Pimli |
| Arayüz türleri | 4 telli SPI |
| Ekran Boyutu | 4,3 inç |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz türleri | RGB |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Dokunmatik ekran | hayır |
|---|---|
| Parlaklık | 220 CD/m2 |
| Boyutları | 105.5 (W) mm x 67.2 (h) mm x 3.95 (d) mm |
| Ekran Tipi | TFT |
| Görme açısı | saat 6 |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlantı | RGB |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Arayüz | RGB 24bit |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | ST7262 |
| Çalışma Sıcaklığı(°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| dokunmak | RTP |
| Renkleri Görüntüle | 16.7m |
| VA boyutu | 154mm*57mm |
| Çözme Gücü | 800*320 |