| Surface Lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| Rozmiar LCD | 2,1 cala |
| Towar | 1.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 480x480 punktów |
| Wymiar konturowy | 69,19-71,74*2,45mm |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Ekran dotykowy | - Nie, nie. |
| Oglądanie | Pełny widok |
| Liczba PINÓW | 24 szpilki |
| Różnorodność kolorów | RGB 100% |
| Nazwa | Wyświetlacz segmentu LCD 7 |
|---|---|
| Kolor tła | Biały |
| Typ wyświetlania | HTN ujemny, transmisyjny |
| Temperatura operacyjna | 0 do 50 ℃ |
| IC kierowcy | AIP31621E |
| nazwisko | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni | 450 cd/m2 |
| Rodzaj LCD | Aktywna matryca a-Si TFT |
| Liczba kropek | 240x(RGB)x320 |
| nazwa | 2,9 -calowy ekran LCD |
|---|---|
| Głębia koloru | monochromia |
| Temperatura pracy | -10 do 60 stopni Celsjusza |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| Obszar aktywny | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
|---|---|
| Temperatura peracyjna | -20 ~+70 |
| Typ | LCD |
| Zobacz kierunek | Wszystko |
| Kolor | Pełny kolor |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | 2,88 cala |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Wymiary | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 3,5 cala |
| rezolucja | 320x480 punktów |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar ekranu | 2 cale |
|---|---|
| Połączenie FPC | 26 szpilów |
| technologia | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wymiary całkowite | 38,5*52,05*2,6mm |
| Kolor wyświetlacza | 16,7 mln |
|---|---|
| ROZMIAR | 13,3 cala |
| Obszar aktywny | 293,76 x 165,24 (mm) |
| Jasność | 1000 CD/m² |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |